"neGalios nePaliesti" - socialinės fotografijos ciklas

2010.10.01

LPF „Algojimas“ vykdydamas savo misiją – visuomenės požiūrio į negalią keitimą, 2010 metais, bendradarbiaujant su vienu žymiausiu Lietuvos fotomenininku Algimantu Aleksandravičiumi, įgyvendino prasmingą projektą, kurio metu buvo sukurtas socialinės fotografijos ciklas „neGalios nePaliesti“.

Projekto moto – visi mes vienodi, nepaisant turimų galių ir negalių. Juk visi esame unikalūs bei ypatingi, skirtingi ir tuo pačiu tokie panašūs.

A. Aleksandravičiaus darbuose užfiksuotos būties akimirkos, kuriose dalyvavo negalią turintys vaikai, jų tėvai / globėjai bei žymūs Lietuvos asmenys, tarp kurių anapilin iškeliavęs aktorius Donatas Banionis, primabalerina Eglė Špokaitė, teatro režisierius Oskaras Koršunovas, kunigas Ričardas Doveika, istorikas prof. Alfredas Bumblauskas ir daugelis kitų.
Juk tiek negalią turintieji, tiek įžymybės kasdienybėje susilaukia daugiausiai praeivių dėmesio ir žvilgsnių...tik ar jų intencijos būna vienodos?

Fotografijų ciklą sudaro 29 fotografijos su negalią turinčiais vaikais ir žymiais šviesuoliais, su kuriomis visuomenė daugelį kartų buvo supažindinta, rengiant kilnojamąsias parodas įvairiuose šalies miestuose.

Fotografijas galite išvysti GALERIJOJE.

 

Užduokite klausimą
Prenumeruoti naujienlaiškį

Narystė tarptautinėse organizacijose

Mūsų projektai